کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تفریحی ، سرگرمی ، رمان . کتاب . گرافیک ، عکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

قوانین کلی انجمن :

1 - در انجمن های این سایت و تاپیک ها به صورت فارسی تایپ نمایید نوشته های فنگلیش به سرعت حذف خواهد شد .

2 - برای جلوگیری از ایجاد تاپیک های تکراری قبل از ایجاد تاپیک از گزینه جستجو استفاده نمایید .

3 - ایجاد تاپیک هایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در این رسانه اینترنتی ممنوع بوده .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: گلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش + عکس

قهرمان Cutie Quake, قهرمان Enemy Shooting, قهرمان Gunman, قهرمان UFO Shoot Out, قهرمان Snake Shooter, قهرمان Suicide Puppy, قهرمان The Streaker
    تشکر شده 7,431 بار در 4,307 ارسال
    حالت من : Badjens
    نوشته های وبلاگ
    8

پیش فرض پاسخ : گلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش + عکس

خیلی خوشم میاد از بازیش...مخصوصا تو میم مثل مادر. چقدر قشنگ بازی کرد.
    کلا بازیش عالیه...[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]
    جز گمراهان کسی از رحمت خداوند نا امید نمی شود....سوره حجر آیه 56

تشکر شده 8,623 بار در 4,724 ارسال
    حالت من : Delvapas
    نوشته های وبلاگ
    11

نقش اول تو یه فیلم ابکی دیگه به نظر شما اگه تو ایران میموند بهتر نبود؟
    وقتی سینمای ما به همچین بازیگرایی نیاز داره چرا باید برن به کشواری خارجی اون وقت نقشی رو بازی کنن که هیچ ربطی به ما ایرانی ها نداره نمونش نقش ایشه تو فیلمی که روبروی لعوناردو دیکاپریو بازی کرد.فکر کنم خودش هم فهمیده چه اشتباه بزرگی مرتکب شده
    تشکر از پست دیگران نشانه ادب و عقل و درایت شماست وگرنه تشکر کردن هیچ کار خاصی نیست
    دشمنی هامون رو توی سایت نیاریم
    همدیگه رو دوس داشته باشیم
    به هم محبت کنیم

اصن زمونه میخواد
    کسی نمونه باهام
    اون قد قدم میزنم
    که درد میگیره پاهام
    من خونه غرورم
    کسی نمیشه حالیش
    خراب شه سقف خونه
    روی سر اهالیش

تشکر شده 2,839 بار در 1,529 ارسال

حالا شما اون موتور رو روشن کن بریم بدزدیمش بیاریمش ایران [ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

تشکر شده 10,755 بار در 3,922 ارسال
    حالت من : Mashghool
    نوشته های وبلاگ
    6

از نظر من یک هنرمند هیچوقت نمی تونه خودش رو سانسور کنه

وقتی خودت رو سانسور کنی دیگه هنرمند نیستی

گلشیفته فراهانی علاوه بر اینکه خوب بازی می کنه خوب یک هنرمند بزرگ هست که با رفتنش از سانسور کردن خودش فرار کرد

سانسور در سینمایی که کلیپ سوسن خانم رو یک تضاد فرهنگی و یک سلاح جنگی فرهنگی می دونه و همچنین عوامل این کلیپ رو دستگیر می کنه و بسیار اذیت می کنه

اما خودش برای فروش بهتر فیلم اخراجی های 3 میاد صحنه هایی از فیلم اخراجی ها که امین حیایی داره ادای کلیپ سوسن خانم رو در میاره در شبکه سه پخش می کنه و اسمش رو می زاره تیزر تبلیغاتی اخراجی ها

از نظر من که سینما نیست و ظلم در حق همه ی عوامل سینما هست

علیرضا خان میگه که نقش دایه در فیلمی مقابل دیوکاپریو نقش بی ارزشی بود ولی همین نقش بی ارزش کاری کرد که الان کمتر کسی باشه که گلشیفته رو نشناسه و همچنین اگر مجلات خارجی که تبلیغات این فیلم رو می کردن مطالعه کرده بودی تبلیغ خیلی هاشون این بود

" خاطرات جک تایتانیک با دختری از ایران "

در ضمن علیرضا جان لطف بزرگی که گلشیفته در حق ایرانی ها کرد رو نمیشه فراموش کرد در یکی از سکانس های فیلم دیو برای گلشیفته درست دراز می کنه تا بهش دست بده اما گلشیفته دستش رو عقب می کشه و بهش دست نمی ده فکر کنم این جرکت می تونه خیلی ایرانی بودنش رو به همه نشون بده من با کلی تحقیق فهمیدم این اصلا جزو فیلنامه نبوده و در اصل باید گلشیفته در اون لحظه دست می داده اما این کارو نکرده و بعدش هم اسرار کارگردان هیچ فایده ای در تصمیمش نداشته

به نظر من که خوشبحال فرانسوی ها که همچین بازیگر خوبی می خواد براشون بازی کنه
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    میزبانی تخصصی وبسایت و ثبت آنی دامنه

[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

نوشته های وبلاگ
    11

ایمان جون خوبه خودت هم میگین به نظر من اون قسمت که دست نمیده نقش یه دختر مسلمون رو بازی میکنه نه ایرانی.نکته بعد این هست که چرا باید بازیگرانی از ما که میتونن خیلی کمک کنن به پیشرفت سینمای کشورمون برن کشورای خارجی برای بازی تو فیلمهایی که نقشای الکی بهشون میدن .بعدش اگه از نظر شما سانسور کردن بی حجاب بودنش هست این رو باید بهت بگم که اگه واقعا سینمای ما با بی حجابی درست میشه واقعا متاسفم براش .زمان قبل از انقلاب ما 100 تا فیلم درست میکردیم در حالی که واقعا یکی از اونا ارزش نگاه کردن نداشت یا موضوع عاشقانه یا موضوعهایی که هرزه گری توشون نقش اول رو ایفا میکرد.امروزه فیلمایی ساخته میشه مثل فیلم درباره الی یا همین اخراجی های 1 یا خیلی فیلمای دیگه که واقعا از فیلمای قبل از انقلاب بهتره.پس بازیگرامون نباید به پسرفت سینمامون کمک کنن گلشیفته با رفتنش عملا این کار رو شروع کرد تبلیغات غرب هم به خاطر ایرانی بودنش بود نه به خاطر خوب بازی کردنش تو اون فیلم مقابل دیکاپریو .بهرحال من نظرم رو گفتم بهتر میبود گلشیفته تو ایران میموند چون اینجا یه بازیگر بزرگ بود .راستی شما که سینمای غرب رو دنبال میکنید ایا خانم شهره اقاداشلو رو میشناسی که نامزد جایزه اسکار شد؟
    از نظر من اون بازیگره نه گلشیفته توصیه میکنم فیلم خانه ای از شن و مه رو ببینید بعدش در مورد بازیگرای ایرانی خارج از کشور قضاوت کنید.نباید ادم سلایق شخصیش رو به دیگران تحمیل کنه .
    تشکر از پست دیگران نشانه ادب و عقل و درایت شماست وگرنه تشکر کردن هیچ کار خاصی نیست
    به هم محبت کنیم

اصن زمونه میخواد
    کسی نمونه باهام
    اون قد قدم میزنم
    که درد میگیره پاهام
    من خونه غرورم
    کسی نمیشه حالیش
    خراب شه سقف خونه
    روی سر اهالیش

نوشته های وبلاگ
    6

نوشته اصلی توسط alireza نمایش پست اصلی

ایمان جون خوبه خودت هم میگین به نظر من اون قسمت که دست نمیده نقش یه دختر مسلمون رو بازی میکنه نه ایرانی.
    در جریان فیلم اگر دقت کنی به ایرانی بودن گلشیفته دوبار اشاره میشه

یکی اونجا که می پرسن دایه چه کسی هست جواب میدن یه دختر خوب ایرانی و سکانس بعدی الان یادم نیست

نکته بعد این هست که چرا باید بازیگرانی از ما که میتونن خیلی کمک کنن به پیشرفت سینمای کشورمون برن کشورای خارجی برای بازی تو فیلمهایی که نقشای الکی بهشون میدن .
    برای همین که باید خودشون رو سانسور کنن

خط قرمز در همه ی سینماهای جهان وجود داره اما خط قرمزی که ما داریم بیش از حد هست و یک هنرمند نمی تونه اون رو تحمل کنه اون هم کسی مثل گلشیفته فراهانی که ابتدا شخصیت بازیگریش نشون می داد می خواد پیشرفت کنه و می خواد یکم متفاوت بازی کنه

خود شما می تونی واسه دادن یک آلبوم مجاز مراحل قانونیش رو طی کنی ببین اگر واقعا تونستی همچین آلبومی رو در یک ماه تهیه کنی اونوقت من قبول می کنم که گلشیفته اشتباه کرده رفته

بعدش اگه از نظر شما سانسور کردن بی حجاب بودنش هست این رو باید بهت بگم که اگه واقعا سینمای ما با بی حجابی درست میشه واقعا متاسفم براش .
    اصلا منظور من بی حجابی نیست و اتفاقا حجاب یکی از نکات مثبت در سینمای ما هست که بیننده رو به سمت اندام خانم ها مثل سینمای خارج جلب نمی کنیم

داریم بیننده رو به موضوع فیلم می کشونیم که مهمترین عامل که باعث این کار میشه همون حجاب هست

زمان قبل از انقلاب ما 100 تا فیلم درست میکردیم در حالی که واقعا یکی از اونا ارزش نگاه کردن نداشت یا موضوع عاشقانه یا موضوعهایی که هرزه گری توشون نقش اول رو ایفا میکرد.
    باور کن اگر روزی صد تا جدایی نادر از سیمین ساخته بشه اگر روزی صد بار اخراجی ها ساخته بشه

من تماشای یک دونش رو به دیدن فیلم قیصر و یا طوقی و یا همسفر و یا رضا موتوری و یا فریاد زیر آب و گوزنها و ... تریج نمی دم اسم هیچکدوم اینها فیلم نیست یه اثر خیلی خاق العاده از ایرانی های قبل 57 هست

امروزه فیلمایی ساخته میشه مثل فیلم درباره الی یا همین اخراجی های 1 یا خیلی فیلمای دیگه که واقعا از فیلمای قبل از انقلاب بهتره.
    فیلم های قبل 57 رو سعی کن با یه دید بازتر نگاه کنی

فریاد زیر آب رو بشین ببین و دقت کن که چقد به مردم ما به فرهنگ ما نزدیکه تا اینکه برای دیدن فیلم اخراجی ها به سینما بریم که موضوعی خاص جز خنده و حرکات یه عده بازیگر کمدی ایران رو نداره

امکانات الان رو گوگوش و بهروز وثوق و یا ناصر ملک مطیعی داشتن باور کن هالیوود و یا بالیوود فروشی نداشت

پس بازیگرامون نباید به پسرفت سینمامون کمک کنن گلشیفته با رفتنش عملا این کار رو شروع کرد تبلیغات غرب هم به خاطر ایرانی بودنش بود نه به خاطر خوب بازی کردنش تو اون فیلم مقابل دیکاپریو .
    اگر با رفتن گلشیفته سینمای یک کشور پسرفت می کنه من دیگه کلا فیلم ایرانی نمی بینم گلشیفته یکی از ستاره های ما هست که رفت ما هنوز خیلی ستاره داریم که دارن خودشون رو سانسور می کنن چون قانونی فعالیت کنن و ایران رو دوست دارن و گرنه سوپر استاری مثل شهاب حسینی می تونه عکس مجلات تمام دنیا باشه نه فقط مجلات ایرانی

علیرضا جان کارگردانی که گلشیفته فراهانی رو در فیلمش دعوت کرد کارگردان فیلم های گلادیاتور و سقوط بهشت هست این می دونی یعنی یک افتخار واسه گلشیفته ؟

من می تونم هنوز هم صحبت های دیو کاپر فیو رو در مجله هالیوود برای شما بزارم که میگه حس من از قرار گرفتن در برابر گلشیفته فراهانی ایرانی بودن ایشون و آمریکایی بودن من نیست من حسی رو داشتم که کمتر بازیگری در طول دوران سینمایش داره اینکه ببینه یه دختری که نصف تو هم سن نداره می تونه به این خوبی جلوت ظاهر بشه و به این خوبی همراهیت کنه خیلی جالب تره از نژاد پرستی

بهرحال من نظرم رو گفتم بهتر میبود گلشیفته تو ایران میموند چون اینجا یه بازیگر بزرگ بود .
    من هم دوست داشتم ایشون در ایران می موند و الان بازی ایشون رو داشتیم

اما دلیلی که شادمهر عقیلی رفت دلیلی هست که گلشیفته فراهانی رفت و دیگه الان نداریمش

راستی شما که سینمای غرب رو دنبال میکنید ایا خانم شهره اقاداشلو رو میشناسی که نامزد جایزه اسکار شد؟
    اتفاقا من سینمای غرب رو خیلی کم دنبال می کنم شاید سالی 3 تا فیلم

بله مراسم اسکارشون رو دیدم

فیلم ها شون رو کامل دیدم

و هر ماه هم دارم اجرا های زندشون رو در سالن های کشورهای خارجی دانلود می کنم و می بینم

چون بهش علاقه خاصی دارم

از نظر من اون بازیگره نه گلشیفته توصیه میکنم فیلم خانه ای از شن و مه رو ببینید

بعدش در مورد بازیگرای ایرانی خارج از کشور قضاوت کنید.
    خانه ای شن و مه رو دیدم فیلم راز بهشت رو هم از ایشون دیدم فیلم خاندان صدام رو هم دیدم و میشه گفت کل فیلم های ایشون رو دیدم

جای تبریک و تحسین داره کارای شهره آغداشلو و بازی هاش

نباید ادم سلایق شخصیش رو به دیگران تحمیل کنه .
    ما داریم با هم دیگه در مورد سینمای کشورمون حرف می زنیم

این از نظر شما تحمیل سلایق شخصی اگر هست من ترجیح میدم دیگه حرفی نزنم

من که نگفتم شما این فیلم رو ببین این بازیگر رو قبول کن اینو نکن شما گفتی گلشیفته فراهانی اشتباه کرد رفت و نقش هایی که بهش میدن نقش خوبی نیست من هم گفتم از نظر من اینطور نیست و نقش های خوبی داره و اصلا نگفتم نظر شما اشتباهه شما نظرات خاص خودت رو داری که واسه هر کسی قابل احترامه من هم بهش احترام می زارم اما مخالفش هستم همین که این نمیشه تحمیل سلایق شخصی

[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

تشکر شده 2,839 بار در 1,529 ارسال

این جرکت می تونه خیلی ایرانی بودنش رو به همه نشون بده
    چرا این حرکت رو به ایرانی بودن وصل می کنی ؟!!!!
    بهتره بگید ، اسلامی بودن
    چون رد دست دادن عین بی احترامی ست که در فرهنگ ما چنین چیزی وجود نداره و اگرم هست ، اسلام اون رو به ما تزریق کرد
    اتفاقا این کار بدش نباید در پوشش بازی خوبش نادیده گرفته بشه .

نوشته های وبلاگ
    11

من حرف خاصی دیگه در مورد این بازیگر ندارم کلا باید بگیم ما ایرانی ها هر کی رو از دست میدیم ازش یه اسطوره میسازیم
    فقط یه خواهش دارم به نظر شما فاطمه معتمد اریا بهتره یا گلشیفته؟
    یا فخری خروش یا حمیده خیر ابادی یا گوهر خیر اندیش یا ژاله علو یا خیلی های دیگه چرا اینها که گفتم از کشور خارج نشدن به نظر شما گلشیفته اینقد کارش خوبه که سینمای ایران واسش کوچیکه؟
    به هم محبت کنیم

اصن زمونه میخواد
    کسی نمونه باهام
    اون قد قدم میزنم
    که درد میگیره پاهام
    من خونه غرورم
    کسی نمیشه حالیش
    خراب شه سقف خونه
    روی سر اهالیش

نوشته های وبلاگ
    6

نوشته اصلی توسط history نمایش پست اصلی
    چرا این حرکت رو به ایرانی بودن وصل می کنی ؟!!!!
    بهتره بگید ، اسلامی بودن
    چون رد دست دادن عین بی احترامی ست که در فرهنگ ما چنین چیزی وجود نداره و اگرم هست ، اسلام اون رو به ما تزریق کرد
    اتفاقا این کار بدش نباید در پوشش بازی خوبش نادیده گرفته بشه .

دیگه خودت هم می دونی شقایق جان

شاید فکر این رو می کرده که اگه یه روز برگرده براش مشکلی پیش بیاد چون اولای رفتنش بود

دیگه خط قرمز های سینمای ایران ما هم به همین اسلام کشیده شده

کاربر زیر به خاطر ارسال مفید iman از ایشان تشکر کرده است:

نوشته های وبلاگ
    6

من حرف خاصی دیگه در مورد این بازیگر ندارم کلا باید بگیم ما ایرانی ها هر کی رو از دست میدیم ازش یه اسطوره میسازیم
    فقط یه خواهش دارم به نظر شما فاطمه معتمد اریا بهتره یا گلشیفته؟
    یا فخری خروش یا حمیده خیر ابادی یا گوهر خیر اندیش یا ژاله علو یا خیلی های دیگه چرا اینها که گفتم از کشور خارج نشدن به نظر شما گلشیفته اینقد کارش خوبه که سینمای ایران واسش کوچیکه؟

ببین من هم نمی گم گلشیفته از خیلی ها بهتره

خوب قبول دارم ما خیلی بزرگتر از گلشیفته داریم که سینمای ایران رو دارن رو به جلو می برن همه اینها که شما گفتید هم استاد گلشیفته بودن

چکیده تمام حرف های من اینه که گلشیفته اشتباهی نکرده اگه رفته و هنوز هم همون گلشیفته موفق قبل هست

و اینکه یکی از دلایل اصلی دیگه که ایشون رفت فعالیت در چیزی بود که بهش علاقه داشت و واسش تحصیل کرده بود خوب موسیقی چیزی بود که گلشیفته بیشتر از بازیگری بهش علاقه داشت و الان می بینید در عرصه موسیقی چند تا آهنگ داده [ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)