کاربری
کاربر گرامی به انجمن های تفریحی ، سرگرمی ، رمان . کتاب . گرافیک ، عکس خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

قوانین کلی انجمن :

1 - در انجمن های این سایت و تاپیک ها به صورت فارسی تایپ نمایید نوشته های فنگلیش به سرعت حذف خواهد شد .

2 - برای جلوگیری از ایجاد تاپیک های تکراری قبل از ایجاد تاپیک از گزینه جستجو استفاده نمایید .

3 - ایجاد تاپیک هایی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در این رسانه اینترنتی ممنوع بوده .

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: وسوسه تجاوز به دختر جوان در آسانسور

تشکر شده 3,950 بار در 1,497 ارسال

پیش فرض وسوسه تجاوز به دختر جوان در آسانسور

[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

فرهیختگان:ظهر هفتم مهر پارسال یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه*ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند.

بدین*ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین*های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله*ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین*های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می*کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می*کند و شب*ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی*گناه می*خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره*ای جز بیان حقیقت ندید:

«هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می*کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه*روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش*برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می*کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج*های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی*اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف*هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.
    نرم نرمک می رسد اینک بهار،
    خوش بحال روزگار، خوش بحال چشمه ها و دشت ها
    خوش بحال دانه ها و سبزه ها، خوش بحال غنچه های نیمه باز

تشکر شده 300 بار در 128 ارسال

پیش فرض پاسخ : وسوسه تجاوز به دختر جوان در آسانسور

خب بعد تنفس چی شد؟؟؟[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]
    رای چی صادر شد؟؟
    خوش به حال آسمون که هر وقت دلش بگیره بی بهونه می باره…به کسی توجه نمی کنه…
    از کسی خجالت نمی کشه.می باره و می باره و…اینقدر می باره تا آبی شه…آفتابی شه…!!!
    کاش…کاش می شد مثل آسمون بود…کاش می شد وقتی دلت گرفت اونقدر بباری تا بالاخره آفتابی شی…
    بعدش هم انگار نه انگار که بارشی بوده…انگار نه انگار که غمی بوده…همه چیز فراموشت بشه…!!!
    کاش می شد

تشکر شده 1,589 بار در 959 ارسال

ای خدا هر روز یه فاجعه ی جدید!!!!!!!!!!!!!!!!11[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]

تشکر شده 4,386 بار در 2,340 ارسال
    حالت من : Ashegh

واييييييييييييييييييييييي چه وحشت ناك ..........
    شبی از شبها تو به من گفتی که شب باش !
    من که شب بودم و شب هستم و شب خواهم بود ،
    به امیدی که تو فانوس شب من باشی . . .

قهرمان Cutie Quake, قهرمان Enemy Shooting, قهرمان Gunman, قهرمان UFO Shoot Out, قهرمان Snake Shooter, قهرمان Suicide Puppy, قهرمان The Streaker
    تشکر شده 7,431 بار در 4,307 ارسال
    حالت من : Badjens
    نوشته های وبلاگ
    8

مواظب باشید سوار آسانسور نشید...
    به قول دوستمون تنفس تموم نشد؟
    منظر رای دادگاهیم [ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]
    جز گمراهان کسی از رحمت خداوند نا امید نمی شود....سوره حجر آیه 56

تشکر شده 300 بار در 128 ارسال

برای اولین بار یک خبر رو خوندم اونم تهش به مجازات نرسید[ برای دیدن لینک ها باید ثبت نام نمایید . برای ثبت نام در این سایت اینجا کلیک نمایید ]
    خوش به حال آسمون که هر وقت دلش بگیره بی بهونه می باره…به کسی توجه نمی کنه…
    از کسی خجالت نمی کشه.می باره و می باره و…اینقدر می باره تا آبی شه…آفتابی شه…!!!
    کاش…کاش می شد مثل آسمون بود…کاش می شد وقتی دلت گرفت اونقدر بباری تا بالاخره آفتابی شی…
    بعدش هم انگار نه انگار که بارشی بوده…انگار نه انگار که غمی بوده…همه چیز فراموشت بشه…!!!
    کاش می شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)